Hotline
Randevu Al
Lazer Epilasyon

Beslenme problemlerinin neredeyse tamamı ruhsal kaynaklıdır. Probleme sebep olan ruhsal tetikleyiciyi dikkate almadan, sadece beslenmeyi düzene sokmaya çalışmak, başarısız sonuçlara sebep olur. Bu nedenle danışmanlık sürecinde, ruh ve bedenin ikisi de dikkate alınarak tedaviler uygulanmaktadır. 

 

Danışmanlık seçenekleri nelerdir?

Dünya’nın neresinde olursanız olur “online danışmanlık” hizmetinden yararlanabilirsiniz.

 

Danışmanlık süreci nasıl ilerler?

İlk seansta 1 saat kadar süren uzun bir görüşme gerçekleştiriyoruz.

Bu görüşmede detaylı bir tanışma oluyor. Danışana ait, beslenme ve hastalık geçmişi, ruhsal durum, güncel hayat ve alışkanlıkları ile alakalı tüm bilgiler öğrenildikten sonra, tamamen kişiye özel olacak şekilde, kişinin ihtiyaçlarına ve varsa hastalıklarının tedavisine yönelik olacak şekilde beslenme programı oluşuyor ve süreç başlamış oluyor.
Kişinin tercihine göre her hafta ya da 2 haftada 1 olacak şekilde yapılan takip seanslarında; haftalık detaylı değerlendirme, vücut analizi ve beslenme programı değişikliği yapılıyor. Süreç boyunca ruhsal durumunuz da dikkate alınarak ilerleniyor ve bununla alakalı yine kişinin haftalık durumuna göre şekillenen basit ses kayıtları şeklinde yönlendirmeli meditasyonlar ya da o anın ruhuyla ortaya çıkan başka değişik çalışmalar ödev olarak verilebiliyor.

Süreç boyunca Whatsapp üzerinden iletişim kurabiliyorsunuz. 

 

Kimler bu danışmanlık seçeneğini tercih etmeli?

  • Doğru beslenmeyi öğrenmek ve hayatına entegre etmek isteyenler,
  • Kilo vermek isteyenler,
  • Kilo almak isteyenler,
  • Duygusal yeme bozukluğu olan kişiler,
  • Birçok kere diyet yapmayı deneyip başarısız olmuş kişiler,
  • Diyabet, insülin direnci, tiroit hastalıkları, kalp hastalıkları gibi rahatsızlığa sahip olan kişiler.