Daha önce defalarca diyetisyene gitmiş ve her seferinde verdiğim kiloların daha fazlasını geri almış olduğum ve artık şişman biri olmayı kabul ederek depresyona girdiğim bir dönemde, arkadaşımın tavsiyesi üzerine Cansu hanımla tanıştım. Sadece beslenme programları verip yollamak yerine diğer diyetisyenlerden farklı olarak ruhuma da dokundu. Ruhumu iyileştirmeme yardım etti. Gerek verdiği meditasyon ödevleri gerekse de nefes egzersizleri sayesinde hayatın çok farklı bir boyutunu keşfettim. Sadece bedenen değil ruhen de iyileştim ve hepsi onun sayesinde oldu. Ruhum iyileşince yemek yeme ile alakalı problemlerim de çözüldü. Artık mutlu olmak için yemek yemek zorunda değilim. Artık yemek yemeye ihtiyaç duymadan mutluyum. İnanın buraya ne yazsam az. Kendisiyle her tanışan kişinin hayatında kalıcı bir değişiklik olacağına eminim. İyi ki varsınız.
M.K. Radyo/TV

Çok hanım, çok pozitif biri kendisi karşısındakine de enerjisini geçiriyor. Desteği ile 1 ay da 4 kilo verdim. Çok işinin ehli bir beslenme uzmanı. Kendisiyle gurur duyuyorum. Yaşama sevincimi artırdı. Herkese öneririm kendisini.
Nuray Savaş Emekli öğretmen

Benim bu kilolara düşebileceğim aklımın gelmezdi.Cansu Hanım'ın desteği ile istediğim ideal kiloma ulaştım. Cansu Hanım'a çok teşekkür ederim.
S. A. Öğrenci

Merhabalar, Cansu hanıma ilk geldiğimde 132 kiloydum. Boyumun da uzun olması nedeniyle oldukça iri gözüken, bu zamana kadar hiç kız arkadaşı olmamış, oldukça da asosyal bir adamdım. Cansu hanımla tedavi sürecimiz sonucunda 92 kiloya geldim. Verdiğim 40 kilo hayatımı değiştirdi. Şu an bir nişanlım var, hayatımın en mutlu günlerini yaşıyorum. Bunu yaşamama yardımcı olduğu için kendisine çok teşekkür ediyorum. Herkese de tavsiye ederim.
Berk Kabasakal Satış uzmanı

Isinde gercekten profesyonel birisi ve guler yuzlulugle insanlari daha fazla motive ediyor. Asiri kilolardan dolayi rahatsizliklarim cikmaya baslamisti iyiki cansu hanimi tanimisim ki 140 kg dan 93 e indim suan. her kiyafeti rahatlikla alabiliyorum. artik daha saglikli ve rahatsizliklarimdanda kurtuldum ozellikle tansiyondan. Cok tesekkurler cansu hanim iyiki varsiniz
Tamer Dedeoğlu Bilgisayar Mühendisi

Cansu hanimi tercih ettigim icin cok memmunum. Ilgisi alakasi gercekten beni oldukca motive etti ve sureci daha rahat gecirmemi sagladi. Her sey icin cok tesekkur ederim ☺️
Hakan Atık Ticaret

Cansu Hanimla tanistigim icin cok sansliyim. Yiyerek nasil kilo verilir bunu kendisinden ogrendim. Güler yuzu ve motivesiyle harika bir diyetisyen.
T. U. phOXeKNVUCrWdKHgY

Ben Cansu hanımla 85 kilo ile tanıştım beş olmadan 60 kiloda sonlandırdık çok mutlu oldum bana dengeli beslenmeyi hayatda nasıl beslenmeyi kalıcı olarak aşıladı Güleryüz ve sevencenligi yaklaşımı çok güzel hem bir hekim hem arkadaş hedefe ulaşmak isteyenler tam işte aynı yerdeyiz Cansu hanım ????????????????
Saliha Özkan Ev hanımı

Cansu hanimla iyiki tanismisim.hasimato ve insulin direncime ragmen cok guzel kilo verdim.kendisine cok tesekkur ederim..
S. T. Mimar

Cansu hanıma daha önce eşim gitmişti çok memnundu bende onun üzerine gittim hamilelikte aldığım kilolarım için kısa sürede istediğim kiloya geldim diğer diyetisyenlerden farklı bir liste hazırlıyor iletişimi çok güzel pozitif yaklaşıyor ben çok fazla yağ yaktım ve geri de almadım mutlaka tavsiye ederim
Çiğdem Yağmur Öğretmen

tek kelimeyle mukemmel... yıllarca bir suru diyetisyene gittim ama hiç faydasını görmedim taki cansu hanımla tanısana kadar. yalnızca bir diyetisyen degil kendisi tam bir yaşam koçu.. hayatına saglıklı beslenmeyi soktu ve 2 dogum yapmama ragmen hiç dogurmamışımcasına formda kalmamı sagladı.. kendisine minnettarım.. kesinlikle tavsiye ediyorum..
Nilay Görmez İç Mimar

Sizde Düþüncelerinizi Paylaþýn..