Hotline
Randevu Al
Lazer Epilasyon

ThetaHealing Nedir?


Theta Healing, bir bilinçaltı dönüştürücü tekniktir. Theta frekansında (Theta beyin dalgası) yapılan bu şifa tekniği ile bilinçaltı yapılandırılır. Geçmiş deneyimlerinden, çocukluk çağında oluşan ya da atalardan aktarılan travma, şok, kayıp, acı vb. gibi, kişiye olumsuz yönde hizmet eden kalıplar, bilinçaltı kayıtlarından temizlenerek, yerine olumlu yönde hizmet edecek inançlar yüklenir. Seans boyunca bu travma kaydı etkilerinin pozitife dönüştürülmesi ile birlikte kişinin algısal ve sezgisel olarak düşünce şekli değişir. Bu sayede hayatına çektiği deneyimler de tamamen farklılaşmış olur.
Danışanlarımda sıklıkla karşılaştığım bir örnek verecek olur isem; kişinin çocukken yaşadığı ya da atalarından kendisine aktarılan bir kayıtta; küçükken zayıf olduğu için sürekli azarlandığı bir travmada, bilinçaltında "Kilo verirsem güçsüz olurum, azarlanırım, kendimi savunamam." gibi bir kalıp oluşan kişi bilinçli olarak diyet yapmaya çalışıyor bile olsa, bilinçaltındaki bu kalıp sebebiyle, gerek kaçamak yaparak gerekse de metabolizmasını yavaşlatıcı bir hastalık oluşturarak kilo vermeyi bilinçsizce engelleyecektir. Böyle bir kişide travmanın kalıpları silinerek, yerine "Kilo vermek ve ideal kiloda olmak sağlıklı ve güvenlidir." gibi olumlu olan yüklendiğinde, kişi artık kolaylıkla kilo verebilir duruma gelir. Hatta çoğunlukla diyet bile yapmasına gerek kalmadan kilo vermeye başlar. Ama tabii beslenmeyi de düzenlediğimizde çok daha hızlı ve kalıcı bir sonuç alırız.


Bu teknik ile DNA aktivasyonu yapmak, çakra enerji blokajlarını temizlemek, enerji alanı temizliği yapmak, kişiye kendi yüksek benliği ile iletişim kurdurmak da mümkündür.

 

 

Danışmanlık seçenekleri nelerdir?

ThetaHealing seansları online olarak Zoom programı üzerinden gerçekleştirilmektedir.

1 seans yaklaşık 1 saat kadar sürmektedir.

 

Danışmanlık süreci nasıl ilerler?

Zoom üzerinden gerçekleştirilen görüşmede kişinin rahatça oturarak katılacağı, kimsenin olmadığı, sessiz bir yerde görüşme yapması istenilir.