Hotline
Randevu Al
Lazer Epilasyon

Beslenme problemlerinin neredeyse tamamı ruhsal kaynaklıdır. Probleme sebep olan ruhsal tetikleyiciyi dikkate almadan, sadece beslenmeyi düzene sokmaya çalışmak, başarısız sonuçlara sebep olur. Bu nedenle danışmanlık sürecinde, ruh ve bedenin ikisi de dikkate alınarak tedaviler uygulanmaktadır. 

 

Danışmanlık seçenekleri nelerdir?

Bağdat caddesi veya Beylikdüzü kliniğine gelerek “yüz yüze danışmanlık” hizmeti alabileceğiniz gibi, Dünya’nın neresinde olursanız olur “online danışmanlık” hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

 

Danışmanlık süreci nasıl ilerler?

İlk görüşme 40-60 dakika arasında sürer ve çok detaylı bir tanışma gerçekleştirilir. Sonrasında bireyin fizyolojik ve ruhsal durumu, alışkanlıkları, hayat şartları ve yaşam düzeni değerlendirilerek tamamen kişiye özel ve varsa hastalıklarının da tedavisine yönelik olacak şekilde beslenme programı oluşturulur. Beslenme programları, kişinin haftalık durumuna ve ihtiyaçlarına göre şekillenerek her hafta değiştirilir. Her hafta; detaylı haftalık değerlendirme, vücut analizi ve beslenme programı değişikliği yapılır. Süreç boyunca kişinin ruhsal durumu da dikkate alınarak; ses kayıtları şeklinde yönlendirmeli meditasyonlar ya da anın ruhuna göre şekillenen başka spiritüel çalışmalar ödev olarak verilir.

 

Kimler bu danışmanlık seçeneğini tercih etmeli?

  • Doğru beslenmeyi öğrenmek ve hayatına entegre etmek isteyenler,
  • Kilo vermek isteyenler,
  • Kilo almak isteyenler,
  • Duygusal yeme bozukluğu olan kişiler,
  • Birçok kere diyet yapmayı deneyip başarısız olmuş kişiler,
  • Diyabet, insülin direnci, tiroit hastalıkları, kalp hastalıkları gibi rahatsızlığa sahip olan kişiler.