Hotline
Randevu Al
Lazer Epilasyon

Çocuk sahibi olmaya karar verildiği andan itibaren, anne ve baba adayı için bu konu daha fazla önem kazanır. Artık, kendileri ile birlikte  bebeği de düşünmeleri gerekir. Çocuğun sağlıklı dünyaya gelebilmesi ve gelişimi için annenin gebelik döneminde dengeli ve yeterli beslenmesi ayrıca sağlığını koruyabilmesi konusunda bilinçlendirilmesi büyük önem taşır. Anne karnındaki bebeğin zihinsel ve bedensel olarak gelişebilmesi, annenin gebelik süresince dengeli ve yeterli beslenmesi ile mümkündür.

 

Hamilelik süreci beslenme danışmanlığında;
Bebeğin ihtiyacı olan tüm vitamin, mineral ve diğer besin öğelerinin yeterli alımının sağlanılmasına ek olarak, hamilelik süresince oluşabilecek gereksiz kilo alımı engellenerek, en sağlıklı minimum ağırlık ile annenin doğuma gitmesi hedeflenilir.

Hamilelik sonrası beslenme danışmanlığında;
Emziren ve emzirmeyen anneler için bebeğin ihtiyacı olan tüm vitamin, mineral ve diğer besin öğelerinin yeterli alımının anne sütüne geçmesinin sağlanılmasına ek olarak, hamilelik kilolarının en hızlı ve sağlıklı şekilde verilmesi hedeflenir.

 

Hamilelik sürecinde kilo vermek mümkün müdür?

Eğer annenin gebelik başlangıç kilosu, ideal kilosundan çok fazla ise, bebeğin gelişimi optimal seviyede devam ederken, özellikle ilk 3 ay anne kilo verebilir ya da gebeliği hiç kilo almadan tamamlayabilir.

 

Danışmanlık seçenekleri nelerdir?

Dünya’nın neresinde olursanız olur “online danışmanlık” hizmetinden yararlanabilirsiniz.

 

Danışmanlık süreci nasıl ilerler?

İlk görüşme 1 saat kadar sürer ve çok detaylı bir tanışma gerçekleştirilir. Sonrasında bireyin alışkanlıkları, fizyolojik ve ruhsal durumu ve günlük yaşamına uyumu değerlendirilerek tamamen kişiye özel ve varsa hastalıklarının da tedavisine yönelik olacak şekilde beslenme programı oluşturulur. Beslenme programları, kişinin haftalık durumuna ve ihtiyaçlarına göre şekillenerek her hafta değiştirilir. Her hafta; detaylı haftalık değerlendirme, vücut analizi ve beslenme programı değişikliği yapılır. Süreç boyunca kişinin ruhsal durumu da dikkate alınarak; ses kayıtları şeklinde yönlendirmeli meditasyonlar ya da anın ruhuna göre şekillenen başka spiritüel çalışmalar ödev olarak verilir.