Hotline
Randevu Al
15 GÜNLÜK KETOJENİK DİYET İLE HIZLI ZAYIFLAMA GRUBU

15 GÜNLÜK KETOJENİK DİYET İLE HIZLI ZAYIFLAMA GRUBU

15 günlük ThetaHealing destekli Ketojenik Diyet Eğitimi + Hızlı Zayıflama grubu!

 

 1. Zoom üzerinden yapılacak eğitim ile ketojenik diyet hakkında her şeyi öğreniyor ve çalışmanın sonrasında kendiniz de ketojenik diyete devam edebilir halde oluyorsunuz!
 2. 15 gün boyunca grup üzerinden paylaşılacak beslenme programları ile ketojenik diyet uygulayarak yağ dokusundan hızlıca kilo veriyorsunuz!
 3. ThetaHealing his yüklemeleri + meditasyonlar + ketojenik yemek tarifleri ile beraber de bu diyet sürecini kolaylaştırıyoruz!

*Dikkat! Bu sadece bir diyet grubu değil, aynı zamanda bir eğitimdir.

 

BU ÇALIŞMADA NELER VAR?

1- Ketojenik diyet eğitimi

Zoom üzerinden canlı olarak yapılacak 1 saatlik bu eğitim ile ketojenik diyet hakkında herşeyi öğreniyor ve çalışmanın sonrasında kendiniz de ketojenik diyete devam edebilir halde oluyorsunuz!

2- Telegram grubu takipli

Çalışma Telegram grubu üzerinden tüm katılımcıların birbirleriyle ve bizzat benimle aktif olarak iletişim kurabileceği şekilde tasarlanmıştır.Böylelikle İSTEYEN katılımcılar da gruptan iletişime katılarak birbirlerini destekleyebilirler. Aynı süreci paylaşan kişilerin beraber olması kişisel süreci kolaylaştırır.

3- Her bir hafta için farklı beslenme programı

4- Ketojenik tatlı/tuzlu tarifler

Bol çeşitli haftalık beslenme programları ve lezzetli ketojenik tarifler ile kolaylıkla ketojenik diyet yapabileceksiniz.

5- Meditasyon ödevleri

6- ThetaHealing his yüklemeleri

Ses kayıtları şeklinde yönlendirmeli meditasyonlar ve Theta Healing his yüklemeleri ile kolaylıkla uyabilmeniz için süreciniz desteklenecektir.

 

ÇALIŞMA HAKKINDA DETAYLI BİLGİ

Ketojenik diyet nedir?

“Yüksek yağ, düşük karbonhidrat” temeline dayanan bir beslenme şeklidir. İlk olarak 1920’li yıllarda bazı hastalıkların tedavisi için ortaya çıkmış olsa da günümüzde yağ dokusundan hızlıca kilo vermek isteyen kişiler tarafından uygulanmaktadır.

 

Ketojenik diyet, nasıl yağ dokusundan kilo verdirir?

Normal şartlar altında vücudumuzun birincil enerji kaynağı karbonhidratlardır. Ketojenik diyette, yüksek yağ düşük karbonhidrat beslenilmesinin bir sonucu olarak vücuttaki karbonhidrat depoları olan glikojenler tükenir. Vücut, artık ikincil enerji kaynağı olan yağlar ile enerji sağlamak zorundadır. Karaciğerde yağlar, ketona dönüştürülerek, beyin de dahil olmak üzere tüm vücut için enerji olarak kullanılmaya başlanır. Bu sayede kişi, hızlıca yağ depolarını parçalayarak, yağdan kilo vermeye başlar.

Ketojenik diyet uygulandığında, bütün vücut enerji kaynağını glikoz yerine ketonla değiştirir ve neredeyse yalnızca yağ kullanarak çalışmaya başlar. İnsülin seviyesi oldukça düşer ve yağ yakımı büyük oranda artar. Vücudun yakım için yağ hücrelerine ulaşması kolaylaşır. Bu durum, özellikle yağ dokusundan kilo vermek için mükemmel bir fırsattır.

 

Kimler ketojenik diyet uygulamamalı?

 • İnsülin ya da ilaç kullanımı gerektiren diyabet hastaları
 • Yüksek kan basıncı için tedavi gören kişiler
 • Hamile olanlar ve bebek emzirenler,
 • Kendi başına diyet yapmakta zorlanabilecek kişiler,
 • Ailesel hiperkolesterolemi hastaları,
 • Elektrolit bozukluğu olanlar (özellikle böbrek hastaları),

 

Kimler ketojenik diyeti özellikle uygulamalı?

 • Yağ dokusundan hızlı bir şekilde kilo vermek isteyenler,
 • İnsülin direnci olan bireyler,
 • Aşırı kilolu kişiler,
 • Polikistik overli kadınlar,
 • Ağırlık antrenmanı yapan bireyler,
 • Tip-2 diyabetli bireyler,
 • Alzheimer ve diğer nörolojik hastalıklara sahip kişiler

 

ThetaHealing destekli ne demek?

ThetaHealing bir bilinçaltı terapi tekniğidir. Bu gruba katılan kişilere, ThetaHealing tekniği ile kolaylıkla kilo vermesini destekleyecek his yüklemeleri yapılacaktır. Ek olarak grup ses kayıtları şeklinde verilen yönlendirmeli meditasyonlarla ya da anın ruhuyla gelişebilen ruhsal çalışmalarla da desteklenecektir.

 

Daha önce gruba katılan kişilerin aldığı sonuçlar için INSTAGRAM profilimde bulunan Öne Çıkarılan Hikayelerim bölümündeki “Ketojenik Grup” başlıklı seriye bakabilirsiniz♥